Optimeal Expert

school_expert_fb_cover-02Шановні коллеги! Презентуємо Вам Optimeal Expert – Школа під егідою Всеукраїнська гільдія ветеринарів – ВГВ – ВГВ та компанії Kormotech LLC / ТОВ Кормотех!
Мета школи:
Підвищення рівня професійного рівня фахівців ветеринарного ринку (ветеринарних лікарів, власників ветеринарних клінік), кінологів та фелінологів, а також фахівців зоо ринку (продавців та власників зоомагазинів).
Завдання школи:
Розвиток ветеринарної медицини, кінології та фелінології в Україні, підняття професійного рівня фахівців в галузі зоо бізнесу з метою покращення рівня та якості життя домашніх тварин.
Формат школи:
• Місце розташування школи: Київ
• Організація навчального простору: приміщення для проведення начитки теоретичного курсу, приміщення для проведення практичних занять.
• Час роботи школи – цілий рік з понеділка по п’ятницю, з перервами на літні (липень-серпень) та новорічні (січень) канікули.
Структура навчальної програми:
Навчання відбувається кожні 4 тижні місяця. Всього щомісяця 4 модулі:
1. Модуль для освічених ветеринарних лікарів по вузькій спеціалізації
2. Модуль для починаючих ветеринарних лікарів
3. Модуль для заводчиків (котів або собак) з українським лектором-ветеринаром та провідним хендлером (або експертом)
4. Модуль для продавців (або власників) зоомагазинів з лекторами-експертами в галузі управління та ведення бізнесу
Тривалість кожного модуля – 3-5 днів, в залежності від складності програми
Система навчання:
• Після проходження кожного рівня навчання слухач складає іспит, за результатами якого він або отримує, або не отримує диплом.
• Для переходу на наступний рівень навчання по заданій спеціалізації – необхідна наявність диплому про проходження попереднього рівня.
• Екзамен можна скласти і не відвідуючи навчання, якщо рівень спеціаліста достатньо високий і у нього є бажання пройти навчання одразу на «просунутому» рівні.

Комментарии запрещены.