IVC_SPRING2019 ПОСТ-РЕЛІЗ

16-17 березня відбулися Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC_spring 2019 та Міжнародна виставка товарів для тварин IVC_ZooExpo. Незмінними організаторами Конференції є Всеукраїнська Гільдія Ветеринарів та Мережа ВЦ «Алден-Вет».

IVC – це унікальний захід для ветеринарних фахівців, де використовується європейський формат проведення конференції. Лекції розділені відповідно до потреб аудиторії та за рівнем активності. Як і завжди ми запропонували аудиторії кілька видів активностей: безкоштовні лекції ElementatyStage та просунутий рівень AdvancedStage й PraticeStage.

IVC_SPRING2019 ЩО НОВОГО?
Уперше подібна конференція пройшла у самому серці Києва – в «Українському домі» за адресою Хрещатик, 2. До нас тут не відбувався жоден ветеринарний захід.
Цьогоріч ми знову змінилися, з метою ще тіснішої взаємодії з аудиторією. За два місяці до заходу розпочала роботу служба підтримки слухачів: у месенджерах та по телефону можна було отримати будь-яку інформацію про Конференцію, а також поставити свої запитання лекторам, на які вони відповідали під час виступу. Загалом ми отримали близько 30 запитань.
Ми вперше ми запустили окремий напрямок – професійні безкоштовні лекції з паразитології, дієтології та репродуктології для заводчиків. Вони користувалися надзвичайним попитом за два дні лекції відвідали близько 180 заводчиків з усієї країни.

Ми вчергове встановили абсолютний рекорд IVC – партнерами весняної Конференції та виставці товарів для тварин стали 45 компаній, серед яких були як наші постійні партнери, так і абсолютно нові.
Для відвідувачів виставки товарів для тварин на стенді ветеринарної мережі «Алден-Вет» два дні працювали провідні ветеринарні терапевти та вузькі спеціалісти. Кожен бажаючий мав змогу отримати безкоштовну професійну консультацію та допомогу. Загалом фахівці оглянули понад 50 тварин.
У рамках виставки ми, разом із компанією «Клуб «Щаслива лапа» провели благодійну акцію «Візьми друга додому». Завдяки цій ініціативі ми не лише знайшли нові родини декільком звірям, а й налагодили співробітництво з волонтерами. які будуть опікуватися подальшою долею бездомних тварин.

ГЕОГРАФІЯ ТА ІНФОГРАФІКА IVC
Послухати лекції приїхали учасники з України, Росії, Білорусії, Грузії, Чехії, Ізраїлю та Угорщини. З України найбільша кількість слухачів приїхала з Києва, Полтави, Сум, Білої Церкви, Харкова та Вінниці.
Серед 1647слухачів було 18% – студентів; 20% – заводчиків тварин, 24% – власників ветеринарного та зообізнесу; 38% – ветеринарних фахівців усіх рівнів.

IVC_SPRING2019 У ЦИФРАХ:
• 1647 слухачів;
• понад 300 відвідувачів виставки;
• 49 компаній-партнерів;
• 10 країн-учасниць;
• Більш ніж 3000 видів товарів для тварин;
• 1500 метрів виставкової площі;
• 3 кошеняти знайшли новий дім завдяки благодійній ініціативі «Забери друга додому»;
• 18 відвідувачів щогодини – такою популярністю користувалася виставка екзотичних тварин.
• 40 літрів віскі було випито на Вечірці Святого Патрика, яка закривала перший виставковий день.

Цьогорічна Конференція складалася з 9 основних секції: «Анестезіологія», «Кардіологія та реанімація», «Офтальмологія», «Вірусні та паразитарні захворювання», «Ветеринарний бізнес», «Дієтологія», «Онкологія», «Репродуктологія», «Терапія». Учасники могли прослухати 5 лекцій Advanced stage та взяти участь у майстер-класі з анестезіології за Сніжаною Атанасовою. До речі, квитки на майстер-клас були розпродані за добу з моменту анонсу.
На конференції з унікальними докладами виступив 21 лектор.
Уперше України відвідали такі експерти світової ветеринарії як анестезіолог Paulo V. Steagall, кардіолог Roberto Santilli, фахівці з ветеринарного бізнесу Віолетта Фарафонтова та Володимир Мітін. На доповідях цих лекторів був справжній аншлаг, аудиторії не вмістили усю кількість бажаючих, а додаткових запитань було настільки багато, що лектори не вписалися у запланований таймінг. Цікава деталь: після феєричного виступу Дениса Тищенка, який відкривав секцію «Ветеринарний бізнес», на стажування під його керівництвом, яке організовує «Всеукраїнська гільдія ветеринарів», записалося одразу сім слухачів! Надзвичайною популярністю користувалася також секція «Офтальмологія». Попит на квитки Advanced stage не вщухав і у день конференції.

Організаційний комітет IVC висловлює щиру вдячність нашим партнерам: компаніям Кормотех, RoyalCanin, Пуріна, Vetbio, Zoetis, Hills, Bayer, УВТ, АВЗ, Сімедіка, Бефар, Heel, Біомір, Тріплєкс, Invet.ua, Сєва, Артеріум, KРКА, Медіярд, EVG, Ветеко, Лабсвіт, Мєдексім, Укрпольвет, Телеоптік, Сузір’я, Біовет, Morando, Josera, Догтор, Восток медсервіс, Trainer, Monge, Креома фарм, A-chip, JetVet, Дібаг, Медігран, Медіпак, Хелс енд Хеппи, ВГВ та школі «Оптиміл Експерт». Дякуємо за плідну співпрацю та особистий безцінний внесок кожної компанії у розвиток національної ветеринарії.

Комментарии запрещены.