ПОСТ-РЕЛІЗ. IVC_AUTUMN 2018 – КОНФЕРЕНЦІЯ РЕКОРДІВ!

14-16 вересня відбулися Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC_autumn 2018 та Міжнародна виставка товарів для тварин IVC_ZooExpo2018. Незмінними організаторами Конференції є Всеукраїнська Гільдія Ветеринарів та Мережа ВЦ «Алден-Вет».

Осіння Конференція безумовно стала наймасштабнішою з усіх попередніх. Завдяки вам – нашим партнерам, слухачам та гостям – ми вчергове побили власні рекорди! Загалом поріг Будинку кіно переступило понад 1600 відвідувачів, що є абсолютним рекордом за усі попередні роки! Щиро дякуємо вам за участі у заході та інтерес до нашої роботи.

Фінальним акордом першого дня Конференції стала Гала-вечірка у мексиканському стилі. Квитки на неї продавалися на сайті, а також розігрувалися на наших сторінках у соцмережах. Цьогоріч бажаючих повеселитися виявилося настільки багато, що у бенкетній залі оперативно звільняли додаткові столики.

IVC У ЦИФРАХ:

 • 11 секцій;
 • 6 майстер-класів Advanced Stage;
 • 25 лекторів;
 • 1304 слухачі;
 • понад 300 відвідувачів виставки;
 • 42 компанії-партнери;
 • 17 країн-учасниць;
 • 583 фотографії зробили наші організатори біля мексиканської фотозони;
 • 40 літрів текіли було випито та 5 кіло гострих перців з’їдено під час Гала-вечірки у мексиканському стилі;
 • 84 кілограми кормів у пробниках будо роздано відвідувачам.

Серед 1304 слухачів було 18% – студентів; 44% – власників ветеринарного та зообізнесу; 38% – ветеринарних фахівців усіх рівнів.

Послухати лекції приїхали учасники з 6 країн: України, Росії, Білорусії, Грузії, Чехії та Литви.

IVC В ЦИТАТАХ:

«Ця конференція – це просто синергія корисної інформації та якісної організації. Було цікаво та надзвичайно приємно», – Марія, слухач.

«Маю 10-річний досвід роботи у ветеринарній анестезіології, гадав, мене нічим не здивуєш. Проте лектору це вдалося: надзвичайно інформативний майстер-клас», – Сергій, слухач.

«Вражена ставленням компаній на виставці. Отримала безліч корисних консультацій, пробників та подарунків. Неодмінно завітаю у наступному році», – Олена, відвідувач виставки.

«Цікаво, гостро, без занудства. Надзвичайно корисні лекції та безліч важливої інформації», – Олександр, слухач.

«Компетентні лектори, актуальні теми та цікава подача матеріалу», – Надія, слухач.

«Дуже сподобалася виставка. Ми прийшли з собакою, отримали пробники кормів та детальні консультації щодо аксесуарів. Привітні консультанти та організатори», – Тетяна та Олег, відвідувачі виставки.

«Корисний та інформативний захід. Один мінус – складно обирати між цікавими лекціями, які йдуть у один час. Чекаю, коли вийдуть диски із записом лекцій», – Галина, слухач.

«Здивований кількістю корисної інформації за короткий проміжок часу. Лектори – справжні професіонали», – Максим, слухач.

IVC В ЦІКАВИХ ФАКТАХ:

 1. Цього року партнерами IVC стала рекордна кількість молодих компаній.
 2. За додатковими місцями на AdS «Анестезіологія та інтенсивна терапія» вишикувалася довжелезна черга. Учасники готові були слухати «хоч стоячи у проході».
 3. Зали не вмістили кількість бажаючих послухати деякі лекції. Попри додаткові стільці, які організатори заносили майже до кожної аудиторії, слухачів, які сиділи на підлозі було декілька десятків.
 4. Ігуана та 2 пітона також стали учасниками Конференції. На майстер-класі Леонід Стоянов продемонстрував, як брати аналізи у екзотів та обробляти рану.
 5. На гала-вечірку завітала найбільша кількість відвідувачів за всі роки.
 6. Лектор секції «Алнестезіологія та інтенсивна терапія» Vincenzo Rondelli вперше приїхав до України з лекціями. За його словами тут була одна з найбільш вдячних та уважних аудиторій.
 7. У конкурсі з розбивання піньяти перемогла жінка.

IVC В ДЕТАЛЯХ:

IVC – це унікальний захід для ветеринарних фахівців, де використовується європейський формат проведення конференції. Лекції розділені відповідно до потреб аудиторії та за рівнем активності. Учасники Конференції мали змогу обрати цікавий для себе напрямок та рівень навчання: Elementary stage або Advanced stage.

Цьогорічна Конференція містила 11 секцій: «Кардіологія», «Анестезіологія», «Дерматологія», «Терапія невідкладних станів», «Терапія. Гастроентерологія», «Сучасні можливості променевої діагностики», «Хвороби екзотичних тварин», «Ортопедія і травматологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Ветеринарний менеджмент»,  «Дієтологія» та 6 лекцій Advanced stage. На конференції виступили 25 лекторів –  визнаних експертів світового ветеринарного ринку.

Паралельно працювали сім лекційних залів, які давали змогу безкоштовно послухати лекції початкового рівня. IVC_autumn2018 пройшла на двох площадках: у Будинку кіно (14 та 15 вересня) та у школі OptimealExpert (16 вересня).

Партнерами IVC_autumn 2018 та IVC_ZooExpo2018 стали такі компанії: Кормотех, KРКА, Optimeal, Vetbio, RoyalCanin, Purina, Zoetis, Hills, Bayer, УВТ,  Сузір’я, EVG, АВЗ, Сімедіка, Invet.ua, Восток Медсервіс, Ортомет, KittyBox, Біотестлаб, Трифар, Бефар, Heel, Біосвіт, Natyka, Josera, Сева, Arterium, Morando, Укрвет, MegaMed ltd, Укрпольвет, Мед Ексім, Лабсвіт, Телеоптик, Monge, Pet Impex, Догтор, A-chip, Біовет, Алден-Вет, Доберман Груп, Школа Optimeal Expert.

ВИСНОВКИ:

Щороку ми зростаємо разом з нашими слухачами та партнерами. Цієї осені ми знову досягли результатів, які перевищили наші очікування. Щиро дякуємо партнерам за співпрацю, а слухачам і відвідувачам – за інтерес до заходу.

Ми вже починаємо готуватися до IVC_spring2019. На Вас чекатиме безліч сюрпризів та ще більше корисної інформації.

 

Комментарии запрещены.